Joe Danger Infinity – na podbój miasta tonącego w słodyczach!

Szukając dla Was dobrej gry, wpadłam na co prawda płatną, ale tanią aplikację, która została ogłoszona przez AppStore  jedną z najlepszych nowych gier. Stwierdziłam, że skuszę się i sprawdzę jakość ocen, jakie redaktorzy jabłuszkowego sklepu podają w statystykach. Nie rozczarowałam się. Joe Danger Infinity to świetna produkcja, w którą można grać godzinami.

Przez grę przeprowadza nas zabawny krecik, który co jakiś czas wychodzi ze swojej dziurki na torze i pokazuje nam sztuczki, jakich możemy używać podczas gry. Przede wszystkim skoki – te nie są skomplikowane – wykonujemy je poprzez dotknięcie ekranu. Należy zwracać szczególną uwagę z to, czy nasz bohater się zbytnio nie pochyla w określoną stronę. Jeżeli tak się stanie, zabawa może skończyć się tragicznie.

Przeszkadzajkami, z jakimi spotkacie się w produkcji będą kolce, wściekłe osy, porozrzucane pudełka, oraz wiele innych. Wszędzie czasi się niebezpieczeństwo, jednak czym byłaby gra tego typu bez nutki adrenaliny? :)

Podczas jazdy zbieracie monety. Warto kolekcjonować ich jak najwięcej, aby z czasem kupować sobie wypasione bryki, ulepszać je do granic możliwości i cieszyć się praktycznie nieskończoną przygodą w 100 levelach, które są stale aktualizowane.

Do tej pory Joe Danger Infinity jest moim ulubieńcem, jeżeli chodzi o gry w swojej kategorii. Z pewnością zostanie w moim iPhonie na długo. Polecam!

Pobierz grę za $0,99 w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 10/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button