Grooh – co mają potworki do symboli?

Grooh to swego rodzaju łamigłówka, która dedykowana jest zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Główny bohater – słodki i pulchny stworek posiada pewne zdolności nadprzyrodzone. Od Was zależy, czy uda Wam się je wykorzystać do wydostania się z jednego z prawie 160 leveli, jakie twórcy aplikacji stworzyli.

Słodki potworek, podobny trochę do bohaterów z bajki Dragon Ball, ma na imię Grooh. Jego zadaniem jest przejście całego zamku. Problem polega na tym, że na każdym kroku wpada w jakieś tarapaty. Każdy pokój do jakiego wejdzie, okazuje się pułapką. Jedynie z Waszą pomocą będzie miał szansę na wydostanie się i przejście do następnego levelu.

Nad drzwiami prowadzącymi do pomieszczenia umieszczone są dziwne znaki. Są one identyczne z tymi, które widzimy pod nogami głównego bohatera. Zadaniem gracza polega na tym, aby w odpowiedniej kolejności kliknąć na wspomniane symbole. Nie chodzi o to, aby na nie stanąć. Należy najpierw ustalić sposób, w jakie dostaniemy się do drzwi, a następnie zbijać kolejne klocki z pomocą specjalnego przycisku.

Jeżeli zdarzy się, że klocek zostanie zniszczony, a nasz bohater na czas z niego nie odskoczy, zobaczymy aureolkę nad głową stworka i zaczniemy level od początku.

Od strony graficznej, aplikacja prezentuje się całkiem dobrze. Przyjemnie się gra i patrzy na otaczające nas widoki. Polecam wszystkim, którzy mają ochotę na nieskomplikowaną grę logiczną.

Pobierz Grooh za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button