Smartfon jako bezprzewodowy touchpad!

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porównała aplikacje dla systemu Android, zamieniające nasze smartfony w bezprzewodowe touchpady. Oprócz tego przetestowała Repix, oryginalny program do obróbki zdjęć, oraz Articles, wygodną aplikację do przeglądania zasobów Wikipedii.

Twórcy Repix twierdzą, że ten program to coś więcej niż zwykły edytor zdjęć. Według nich jest to narzędzie do kreatywnej zabawy, które pozwala zamienić fotografie w dzieła sztuki.

screen4

To, co wyróżnia Repix spośród innych programów tego typu, to efekty nanoszone przez „pisaki”. Standardowy, darmowy zestaw składa się z dziesięciu styli, dzięki którym uzyskamy np. efekty refleksów świetlnych, technik drukarskich, czy kleksów z farby, a wszystkie nanosimy za pomocą palca lub rysika. Program jest bardzo dopracowany i oferuje nam efekty naprawdę świetnej jakości!

Na pewno co jakiś czas korzystacie z Wikipedii. Fakt, niektóre hasła miewają nieścisłości, ale i tak jest to bardzo przydatne narzędzie w poszukiwaniu informacji. Articles ułatwia przeglądanie zasobów najpopularniejszej internetowej encyklopedii, działa sprawnie oraz wyświetla wyszukiwane hasła w przejrzysty i estetyczny sposób.

Zgodnie z zapowiedzią w programowym pojedynku spotkały się aplikacje zamieniające nasze smartfony w bezprzewodowe touchpady: WiFi Mouse i Remote Mouse. Rozwiązania oferowane przez te programy mogą nam się przydać np. podczas oglądania filmów na komputerze, czy też przy multimedialnych prezentacjach, gdzie z dala od komputera możemy nim swobodnie sterować.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button