Castle Doombad – ochrona zamku … od drugiej strony

Dr. Lord Evilstein porwał i ukrył w swoim zamku księżniczkę. Wielu śmiałków próbowało wykraść dziewczynę z twierdzy, jednak do tej pory nikomu się to nie udało. W grze Castle Doombad zadanie gracza polega na walczeniu po złej stronie mocy (o ile takie stwierdzenie mogę zapożyczyć z Gwiezdnych Wojen). Do dzieła!

Widzicie tego fioletowego typka na samym szczycie zamku? To jest właśnie Dr. Lord Evilstein, Wasz pan i władca. Jego zamku macie bronić i czuwać nad jego chwałą. Różni rycerze będą próbowali dostać się do bram. Zadaniem gracza jest ustawianie odpowiednich pułapek, które uniemożliwią atakującym wykradnięcie księżniczki ze specjalnej maszyny,w której została uwięziona.

W sklepie dla gracza kupujecie specjalne kolce, armaty, oraz wiele innych przedmiotów, które umożliwią obronę zamczyska przed atakiem. Zwróćcie uwagę na to, że niektórzy śmiałkowie wspinają się na drabiny, wchodząc od razu na wyższe piętro – musicie zadbać o to, żeby każdy poziom Waszej twierdzy został zabezpieczony.

W grze do przejścia jest bardzo dużo leveli. Jeżeli uda Wam się uzyskać odpowiednią ilość koron za przechodzenie kolejnych etapów, uzyskacie dostęp do zablokowanych zamków, które wyglądają zjawiskowo.

Pomimo tego, że gra jest płatna, warto w nią zainwestować. Daje możliwość gry przez kilka godzin i nie nudzi się po kilku dniach. Można do niej wracać i kontynuować rozpoczęte dzieło. Polecam wszystkim.

Pobierz grę za $2,99 w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button