Jetbee – ready, set…go!!

Jetbee znalazłam w propozycjach gier, z których korzystają twórcy AppStore. Od razu zainteresowała mnie wspomniana aplikacja ze względu na to, że jest zupełnie darmowa i ma bardzo dobre opinie. Okazuje się, że nie bez powodu – w produkcji wcielamy się w postać wściekłej pszczoły, która lata sobie po kwiatkach i zbiera zamiast miodu turbodoładowania. Co więcej – ściga się z innymi pszczółkami. Po drodze często spotyka zwierzaki, które średnio za nią przepadają – w tym miejscu wkraczamy my – pomagamy naszej nowej przyjaciółce wygrać wyścig o miodek.

W grze dostępny jest tryb single player, oraz multiplayer. Zajmijmy się grą w pojedynkę, czyli najczęstszym sposobem zabicia czasu w domu. Początkowo uczymy się poszczególnych oznaczeń na planszy. Dowiadujemy się które kwiaty dają nam turbodoładowanie, a które inne bajery. Diamenty są jednymi z najcenniejszych fantów do zdobycia podczas lotu. Niestety, kiedy na naszej drodze stają stworki, które mają za zadanie zmniejszenie prędkości z jaką lecimy, ciężko jest manewrować sparaliżowanym owadem w taki sposób, aby wleciał na diamencik.

Jeżeli macie dość świątecznych aplikacji, możecie bez przeszkód pobrać Jetbee i cieszyć się grą. Szata graficzna odpowiada mi w 100 procentach. Dodatkowo w ustawieniach mamy szansę na duże spersonalizowanie pszczoły. Jeżeli włączymy tryb automatyczny, nie będziemy musieli napędzać ręcznie naszej bohaterki. Polecam ;)

Pobierz Jetbee za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button