ArcherCat – zemsta kotów

Zła wiedźma rzuciła klątwę na wszystkie ptaki w wiosce. Wściekłe zwierzęta zaczęły atakować koty i zamek… Król zaprosił wszystkich na spotkanie, na którym nakazał polować na ptaki i wytępić je do cna. Polecił, aby złapać złą wiedźmę. Czasy kotów się dopiero zaczynają – teraz będą miały okazję wykazać się jak dobrymi łowcami stworzyła ich natura. Wiedzieliście, że koty świetnie potrafią posługiwać się łukiem i strzałami? Do dzieła!

W każdym z leveli mamy do zdobycia określoną ilość punktów, czyli zabitych ptaków. Początkowo dysponujemy jedynie prostą strzałą, lecz z czasem nasza broń zostaje ulepszona o wiele ciekawych elementów. Nadlatujące ptaki należy zabijać – wszystkie, bez wyjątku. Wiem z autopsji, że w pierwszych etapach nie będzie to takie proste, bo dodatkowa, magiczna strzała umożliwiająca natychmiastowe powalenie ptaszyska ładuje się kilka sekund. Z czasem jednak przekonałam się, że warto poczekać. Po każdym etapie otrzymujemy dodatkowe fanty do wykorzystania w grze.

Możemy sprawdzić jakie uszkodzenia u wroga powoduje dany rodzaj broni – wtedy możemy dobrać przedmioty obronne do rodzaju przeciwnika. Nie myślcie, że zabijanie ptaków jest takie proste. Nad ich ciałami wyświetla się pasek z ilością życia. Musimy tyle razy strzelić z łuku, by wyzerować czerwoną linię. Sprawdźcie się w ArcherCat.

Pobierz ArcherCat za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button