Brothers In Arms 3 – kolejna część krwawej strzelanki

Autorzy przeprowadzają gracza przez wzruszającą fabułę, w której można obejrzeć jednego z żołnierzy piszącego pamiętnik o tym, że wojna prawie już dobiega końca. Po chwili jednak okazuje się że są sprawy, które nie zostały dokończone i należy wrócić na arenę walki. Brothers In Arms® 3 jest dość krwawą produkcją wojenną, która zdecydowanie nie nadaje się dla dzieci. Warto o tym wiedzieć, instalując swojemu podopiecznemu nowość, która pojawiła się w sklepach z mobilnymi aplikacjami.

Grafika w tytule bardzo przypadła mi do gustu – wprowadza nas w wojenny nastrój, nie szczędząc szczegółów. Wcielamy się w rolę wspomnianego wyżej żołnierza. Naszym celem jest poprowadzenie zespołu swoich wojennych braci do zwycięstwa.

Przychodzi nam wypełniać różne, często bardzo skomplikowane misje, wystawiając się na pełen ostrzał wroga. Dysponujemy potężnym arsenałem broni, który możemy ulepszać za zebrane w trakcie gry pieniądze. Oczywiście produkcja studia Gameloft nie jest wolna od mikropłatności. Należy liczyć się z tym, że w którymś momencie trzeba będzie zapłacić, bądź uzbroić się w cierpliwość.

Pierwsze oczekiwanie spotkamy już po niedługim czasie, kiedy to stracimy energię pożytkowaną na udział w zadaniach. Jej naładowanie trochę trwa, więc zastanowić się nad odpuszczeniem za kilkadziesiąt minut, bądź zapłaceniem za ,,refill”. Czasem zdarza się, że w nagrodę za dobre wykonanie zlecenia nasze siły zostają naładowane automatycznie. Taki bonus od autorów zawsze pozytywnie wpływa na gracza ;)

Jeżeli chodzi o samą grywalność, to zdecydowanie jest ona na bardzo wysokim poziomie. Sterujemy postacią tak naprawdę w 100%, decydując o miejscu przemieszczenia się, ukryciu, oglądaniu za siebie, strzelaniu, czy zmianie broni. Do obsługi należy się przyzwyczaić. Początkowo może się zdarzyć, że pomylimy ruch z rozglądaniem się (zdarzyło mi się to wielokrotnie), a wtedy z niewinnego oglądania wystawiamy się na linię ognia.

Podczas gry możemy inwestować w dodatkowych ,,braci”, którzy podążają za nami i pomagają nam w pokonywaniu wrogów. Jest to szczególnie istotne podczas prowadzenia skomplikowanych misji.

Nie ma co – mimo znanych, gameloftowskich mikropłatności, tytuł prezentuje się genialnie i jest obowiązkowy na liście każdego gracza lubiącego strzelanki. Polecam.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button