Looney Tunes Dash! – Zwariowane Melodie podbijają AppStore i Google Play

Jeżeli nie znacie takich postaci jak Królik Bugs, Kaczor Duffy, Tweety, Porky, Elmer Fudd, czy Yosemite Sam, prawdopodobnie nie wychowaliście się w czasach, w których seria Zwariowanych Melodii była punktem obowiązkowym dnia każdego malucha. Nic straconego – dzięki grze Looney Tunes Dash! będziecie mieć okazję poznać wszystkich bohaterów i zakochać się w ich zwariowanych perypetiach.

aa

Opisywana gra to runner z podziałem na levele. Początkowo przychodzi nam wcielić się w rolę Królika Bugsa, który robiąc bez przerwy numery Elmerowi, ucieka przed nim do własnego domku. Nie dajcie się zmylić – w tytule nie będziecie tylko biegać ,,kłuikiem”. Struś Pędziwiatr, Sylwester, czy Tweety również czekają na swoją kolej, ale to dopiero w dalszych poziomach.

Przed rozpoczęciem zabawy na ekranie widzimy misje. Autorzy wymagają od nas spełnienia wszystkich wymagań, oferując w zamian awans do następnej planszy. Wśród zadań mogą znaleźć się: zbieranie określonej ilości fantów, wykonanie jakiegoś tricku (np. zniszczenie beczki po której pędzi jakiś bohater), dostanie się do własnej posiadłości, czy użycie power-upa.

bb

Jeżeli chodzi o power-upy, to zbieramy je w trakcie biegu. Magnes został zamieniony na specjalną maszynę trzymaną przez Bugsa, lecz właściwości zachował z klasycznej swojej postaci. Autorzy zadbali o to, aby dodać trochę ulepszeń od siebie. W ten sposób uzyskaliśmy całkiem ciekawy zestaw obiektów, które nie kojarzą nam się z innymi runnerami.

Sklep dla gracza to miejsce, w którym możemy ulepszać bohaterów, umiejętności, czy kupować dodatkowe monety. Dość fajną opcją jest możliwość zarabiania banknotów – nie każdy w końcu lubi płacić w prawdziwych pieniądzach.

W grze znajdziemy również spiny, dzięki którym przed każdym biegiem otrzymamy dodatkową moc, bądź… obejdziemy się smakiem, trafiając w ,,X”. Co więcej – podczas gry zbieramy różne karty Looney Tunes, które stanowią nic innego, jak cenne trofea.

cc

Poziom trudności nie jest wcale niski. Na początku wybieramy przedział wiekowy adekwatny do naszych lat. Zgodnie z tym, twórcy (Zynga) przygotowują trasy, które wielokrotnie powodują zawroty głowy. Śmiganie między drzewami, przeskakiwanie nad nagle pojawiającymi się przeszkodami, rozwalanie kartonów, unikanie materiałów wybuchowych itp. jest nie tylko niesamowicie przyjemne, ale również fizycznie i psychicznie męczące. Niemniej jednak, polecam!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button