Ninja Throw – sprawny ninja to dobry ninja

Ninja Throw przyjdzie nam wcielić się w rolę zarówno wojownika ninja, jak również wszechmogącego bożka, który dopasowuje otaczający świat do potrzeb jego mieszkańców.

Gra od Clickgamer to ciekawa opcja dla fanów gier logiczno-zręcznościowych. W opisywanym tytule przyjdzie nam nie tylko rzucać specjalnymi ostrzami, lecz także ustawiać w odpowiedni sposób różnego rodzaju fanty, by końcowy efekt został osiągnięty. Naszym celem w każdym z poziomów jest takie wyrzucenie ostrza, by to ostatecznie wylądowało w okrągłym gonu, wydając przy tym charakterystyczny dźwięk.

Epizodów do pokonania jest sporo. W każdym z nich znajdziemy masę ciekawych poziomów, które systematycznie zwiększają swoją trudność. Na początku przyjdzie nam ustalić jedynie kierunek lotu. Z czasem dojdą do tego ulokowane na planszy chmurki, a w zaawansowanych etapach to właśnie my będziemy zastanawiać się w którym miejscu ustawić przedmiot, by jego zastosowanie dało oczekiwane rezultaty.

Jeżeli liczycie na to, że Ninja Throw będzie Wam towarzyszyć przez dłuższy czas, zdecydowanie się nie zawiedziecie. Gra zarówno pod względem akcji, jak i oprawy audiowizualnej, jest po prostu udana. Można siedzieć w niej kilkadziesiąt minut bez obaw o znudzenie, czy monotonię. Polecam dzieciom i dorosłym.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button