Jail Run Puzzle – pomóż wydostać się kowbojowi z lochów!

Każdy wielbiciel Androida zapewne ciągle szuka jakichś nowych gier. Dlatego też jeśli lubicie gry przygodowe, a do tego logiczne, to może warto zwrócić uwagę na Jail Run Puzzle? Oczywiście gra będzie dla was wprost idealna. Zatem jeśli lubicie być choć przez chwilę bohaterami, to koniecznie musicie ją wypróbować.

 

Gra Jail Run Puzzle, to gra logiczna, w której trzeba znaleźć wyjście z lochów. Oczywiście pułapki jakie będą na was czekać, nie są jedynym niebezpieczeństwem, jakie może pojawić się na waszej drodze. Jeśli chodzi o poziomy, to gra posiada ich aż 63, a także 3 bonusowe. Podzielona jest one na 3 kategorie trudności. Gra nie tylko łączy kolorową grafikę, ale także intuicyjne sterowanie. Sama gra rozpoczyna się motywem ucieczki. Bohater jest w stroju kowboja, został on uwięziony na wyspie pełnej skarbów. Zadaniem gracza jest tutaj jak najszybsze wydostanie się z tego miejsca, przy okazji zabierając ze sobą jak najwięcej skarbów. Gracz zatem musi znaleźć wyjście z labiryntu. Producentem gry jest HeroCraft, rosyjska firma zajmująca się produkcją gier na platformy rosyjskie.

Jeśli chodzi o grafikę, to nie ma tutaj nic do zarzucenia, a i muzyka nie wypada najgorzej przy całości skonstruowania gry. Gra zmusza do myślenia, ale zarazem świetnie można się przy niej bawić. Dlatego też z pewnością spodoba się wielu osobom. Zatem jeśli chcecie zagrać w coś dobrego, dobrze się bawić, a do tego wszystkiego zabić nudy w wolnym czasie, to gra jest z pewnością stworzona dla was.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button