Doodle Fit 2: Around the World – kontynuacja niezwykłej układanki!

Polska produkcja Gamelionu wydana przez NAMCO – niezwykła podróż po różnych państwach (jest ich 10 – m.in. Japonia, Francja, USA, Meksyk, Włochy itd.). Poprzednia cześć została ściągnięta ponad cztery miliony razy przez graczy! Czy teraz będzie tak samo? Jak na razie gra jest mało popularna, ale mam nadzieję, że dzięki temu wpisowi sytuacja się zmieni. Aplikacja jest bardzo łatwa i wciągająca, więc myślę, że się wam spodoba.

W każdym kraju przygotowano dla nas 20 zagadek, które oczywiście trzeba odgadnąć. Sami możecie stworzyć swój poziom i podzielić się nim z innymi graczami Doodle Fit 2: Around the World. Bardzo łatwo rysować na siatce. Musicie wybrać kategorie, nazwać ją i udostępnić na Facebooku lub Twitterze. Do uruchomienia gry potrzebne nam jest konto na Gree, które umożliwia nam zdobywanie osiągnięć, rejestrowanie wyników i rywalizację z innymi graczami. Osobiście uważam, że to nie jest zbyt dobre rozwiązanie, jednak gra wynagradza nam to.

Porównując kontynuację z poprzednią częścią można stwierdzić, że gra sporo się zmieniła. Najbardziej zauważalne jest to w grafice. Została ona naprawdę dobrze dopracowana. Mimo, że klocki nie wymagają od nas jakiegoś szczególnie pięknej grafiki, to zyskały na jakości i wyglądają bardziej precyzyjnie.

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

Źródło: Droidek.pl

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button