Air Control Lite – pokieruj samolotami tak by nie zdarzył się wypadek!

Osób, które uwielbiają podróżować oczywiście nie brakuje. Jedni wolą pojechać na wymarzone wakacje samochodem, inni pociągiem, a jeszcze inni samolotem. Jednak czy zastanawialiście się kiedyś nad tym jak ciężko jest wylądować samolotem? Najtrudniejsze zadanie stoi tutaj przed zarządcą na lotnisku, którzy muszą wydać odpowiednie polecenia odnośnie lądowania samolotu. Nie jest to proste zadanie. Jeśli ciekawi was jak to wygląda to Air Control, będzie tutaj dla was odpowiednią grą.

Air Control jest naprawdę prostą i niewymagająca grą, która bez problemu ruszy nawet na najstarszych

telefonach z Androidem. Musimy wcielić się tutaj właśnie w zarządcę w wieży na lotnisku. Naszym zadaniem jest wydawanie odpowiednich poleceń samolotom, w taki sposób, by nie kolidowały z trasą innych samolotów i bezpiecznie wylądowały. Wiadomo jakie konsekwencje czekają poprzez źle wydane rozkazy. Jednak nie jest to takie proste jakby się mogło wydawać. Bowiem już po pewnym czasie samolotów na lotnisku jest coraz więcej. Zatem łatwiej popełnić jest jakiś błąd. Jeśli chodzi o ofertę gry, to mamy tutaj do dyspozycji aż cztery różne lotniska, na których pokierujemy kilkoma różnymi typami samolotów. Może i gra jest banalna jednak wciągająca.

Grafika może nie robi tutaj największej furory jednak da się ją znieść. Pomimo swojej prostoty, potrafi naprawdę mocno wciągnąć i ukraść nam nawet kilkadziesiąt minut wolnego czasu. Każdy miłośnik gier, w których trzeba wydawać odpowiednie polecenia, będzie z niej zadowolony.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button