Eyes – The Horror Game – odnajdź wszystkie przedmioty w opuszczonym domu!

Ludzi, którzy uwielbiają oglądać filmy, nie brakuje. Każdy z was z pewnością ma swój ulubiony gatunek. Oczywiście najbardziej popularnymi gatunkami są tutaj komedie i horrory. Jednak czy żeby się bać trzeba koniecznie oglądać filmy? Oczywiście, że nie. Przecież gier tego typu również nie brakuje. Każdy z was chyba lubi od czasu do czasu nieźle się przestraszyć. Dlatego też tak ogromną popularnością cieszą się horrory. Jeśli chodzi o świat gier, to bezkonkurencyjnym klasykiem tego gatunku jest oczywiście Alone In The Dark. Jednak użytkownicy smartfonów mogli również natknąć się na tytuł Slender. Nie bez przyczyny powyższe tytuły zostały wymienione. Bowiem Eyes – The Horror Game nawiązuje klimatem do nich. Co ważne wychodzi jej to całkiem nieźle.

Gra Eyes – The Horror Game jest naprawdę klimatyczną grą. Naszym zadaniem jest tutaj zebranie worków z pieniędzmi, które porozrzucane są w opuszczonym domu… no właśnie, czy na pewno opuszczonym? Sprawdzanie kolejnych pomieszczeń, w połączeni z klimatycznymi, przerażającymi odgłosami na pewno nie będzie należało do najprostszych zadań i niejedna osoba będzie miała okazję zdrowo się przestraszyć. Zwłaszcza, że w tym domu nie jesteśmy sami… Jeżeli więc lubimy czasem poczuć gęsią skórkę, to powinniśmy zagrać w tę właśnie grę. Oczywiście jeśli zgasicie światło i założycie słuchawki na uszy to z pewnością nie raz i nie dwa podskoczycie na waszych krzesłach, fotelach, czy łóżkach.

Jeśli chodzi o grafikę, to jest ona naprawdę dobra. Cały klimat tworzy właśnie grafika 3D. Dźwięki, jeśli tylko będziecie mieli słuchawki w uszach z pewnością przyprawią was o dreszczyk i zimny pot.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button