Slots Tycoon – jednoręki bandyta na Androida!

Każdy kto choć odrobinę interesuje się hazardem, wie że zdecydowanie najpopularniejszą z gier hazardowych jest oczywiście jednoręki bandyta. Jest on ogólnodostępny oraz zdecydowanie najmniej wymagający. Bowiem nie musimy znać tutaj żadnych zasad. Wystarczy tylko wrzucić monetę i pociągnąć za drążek. Wiadomo, że jeśli ktoś nie wie kiedy przestać, to również może tutaj stracić dużo pieniędzy lub przy niebywałym szczęściu również dużo pieniędzy wygrać. Na chwilę obecną można zagrać w jednorękiego bandytę dosłownie wszędzie, nawet w zwykłym sklepie. Jednak jeśli ktoś chce zagrać dla przyjemności nie narażając się to polecam grę na Androida Slots Tycoon.

Slots Tycoon ma nam do zaoferowania aż siedem różnych maszyn, które oparte są na odmiennych zasadach. Dzięki temu tytuł z pewnością się nie znudzi. Dlatego wystarczy wygodnie usiąść w fotelu lub w jakimkolwiek innym miejscu i zagrać, a być może dorobicie się ogromnej fortuny. Warto sobie to wszystko dokładnie przemyśleć. Trzeba odpowiedzieć sobie na pytania czy dacie radę odblokować wszystkie unikalne maszyny na żetony? Czy pokonacie każdy rekord? Czy wygracie miliony? Oczywiście tutaj wszystko zależy od waszego szczęścia. Warto zatem zaryzykować i pociągnąć raz jeszcze za rączkę. Oczywiście gra uzależnia tak samo jak w świecie rzeczywistym.

Jeśli chodzi o grafikę, to jest ona naprawdę dobra i nie ma tutaj nic do zarzucenia. Muzyka również spełnia wszystkie swoje realia. Bowiem możemy poczuć się zupełnie jak w kasynie.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button