iSlash – teraz także na Androida!

iSlash to jedna z najbardziej uzależniających gier, jakie możemy uruchomić na naszych smartfonach. Do tej pory gra dostępna była tylko na system iOS. Można z całą pewnością stwierdzić, że jest to aplikacja popularna, gdyż z App Store pobierana była… 7 milionów razy! Bardzo możliwe, że wynik ten zostanie powtórzony na platformie z zielonym robocikiem, tym bardziej, że gra jest dostępna za darmo, a to przyciąga graczy. Nie wiadomo jeszcze czy będzie tak cały czas.

Zasady gry są bardzo proste. Na ekranie wyświetla nam się drewniany przedmiot. Naszym zadaniem jest przecięcie go w odpowiedni sposób, za pomocą samurajskiego miecza (tzn. naszego palca). Bardzo podobnie  jak w produkcji Fruit Ninja. Na jego powierzchni przemieszczają się gwiazdki ninja. Musimy odciąć wymaganą ilość drewna, lecz trzeba zrobić to w taki sposób, żeby nie rozdzielić gwiazdek od siebie. Muszą one być cały czas razem. Zawsze trzeba wyczekać do odpowiedniego momentu, gdyż muszą się one tak ułożyć, żebyśmy mogli ciąć. Jak to bywa praktycznie zawsze w tego typu grach – najpierw jest bardzo łatwo i przechodzimy kolejne poziomy bez najmniejszego problemu. Dopiero potem okazuje się, że stawiane są przed nami po prostu  wyzwania, którym czasem ciężko sprostać. W grze znajdziemy 100 poziomów, a więc rozrywki starczy nam na kilka dni. Twórcy deklarują się, że będą bez dodatkowych opłat zwiększać ich ilość.

Jeśli chodzi o samo wykonanie gry, to jest ono wzorowo. Wiele mamy produkcji, które się zacinają nawet na dobrym sprzęcie. Tutaj tego problemu nie mamy. Graficznie jest tak jak trzeba – prosto i bez zbędnych udziwnień.

Podsumowując, iSlash to bardzo przyjemna gra, która potrafi wciągnąć na długie godziny dzięki temu, że jej zasady są proste, a mimo to czasem trzeba jednak pomyśleć w jaki sposób poobcinać dane elementy. Polecamy!

Gra dostępna w Google Play oraz za 1$ w App Store.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button