Ipla wreszcie dostępna dla użytkowników Windows Phone

Popularny program Ipla, w którym mamy możliwość oglądania filmów i seriali emitowanych przez telewizję Polsat, od kilku dni dostępny jest dla użytkowników smartfonów pracujących na systemie operacyjnym Windows Phone. Niestety, w chwili obecnej aplikacja zamieszczona w Marketplace posiada zdecydowanie mniej funkcji od jej odpowiedników przygotowanych na Androida oraz iOS-a.

Na pierwszy rzut oka Ipla dostępna na Windows Phone prezentuje się bardzo dobrze, a to przede wszystkim ze względu na zastosowany w niej interfejs, który w pełni został przystosowany do mobilnego systemu przygotowanego przez Microsoft. Gdy jednak zaczniemy wgłębiać się w dostępne funkcje pierwszej edycji polsatowskiego programu na Phone’a już nie wszystko wygląda tak kolorowo  i na pewno ci, co korzystali kiedyś z programu Ipla na Androidzie bądź iOS-ie niektóre wady dostrzegą bardzo szybko.

Czego – według nas – szczególnie zabrakło w opisywanej przez nas wersji Ipli? Na pewno dostępu do kanałów informacyjnych, które przydają się bardzo często osobom podróżującym ze swoimi urządzeniami. Sporym minusem jest również bez wątpienia brak możliwości oglądania konkretnego programu w trybie offline, co oznacza, że windowsowska Ipla nie posiada opcji pobierania.

Pewne zastrzeżenia można mieć też do tego, że najnowsza wersja Ipli nie wyświetla nazw odcinków szukanego przez nas serialu. Wybierając więc, na przykład, Włatcy Móch i szukając odcinka „Na Wsi” musimy wiedzieć, że jest on oznaczony numerem 66, a przecież nie każdy posiada taką wiedzę.

Na szczęście w polsatowskiej aplikacji na Windows Phone byliśmy w stanie dostrzec jakieś zalety, chociaż nie różnią się one od tych, które dotyczą wersji na Androida czy iOS-a (szczegółowy opis TUTAJ).

Ipla dostępna jest w Marketplace zupełnie za darmo. Jeżeli więc lubisz oglądać programy emitowane na Polsacie, to na pewno aplikacja spełni Twoje wymagania. Oczywiście, pod warunkiem, że masz dostęp do Wi-Fi lub sieci 3G.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button