Wielkopolska – aplikacja dla każdego nowoczesnego turysty

Wprawdzie pogoda za oknem nie zachęca nas do wyjścia z domu, a tym bardziej jakichkolwiek rodzinnych wycieczek za miasto, warto zainteresować się aplikacją „Wielkopolska”, która jest swego rodzaju multimedialnym przewodnikiem po najważniejszych obiektach turystycznych Poznania i jego okolic.

Mimo że w naszym kraju zima trwa w najlepsze, program „Wielkopolska” może przydać się każdemu, kto lubi sobie wcześniej zaplanować turystyczny wypad z rodziną bądź znajomymi.

W opisywanej przez nas aplikacji znajdziecie szczegółowy opis ponad dwustu najpopularniejszych wśród Polaków obiektów znajdujących się w Wielkopolsce. Każde miejsce przedstawione jest w bardzo ciekawy i przejrzysty sposób, dzięki czemu nie będziecie już musieli kupować żadnych tradycyjnych przewodników, by dowiedzieć się czegoś więcej o odwiedzanym miejscu.

To, co bardzo nam się spodobało w programie „Wielkopolska”, to bez wątpienia możliwość sprawdzenia przydatnych informacji dotyczących chociażby oficjalnej strony internetowej interesującego nas muzeum, cennika biletów, a także telefonu kontaktowego czy adresu.

Na uwagę zasługuje także fakt, iż atrakcje turystyczne zostały podzielone w aplikacji na kilka głównych kategorii (np. Muzea, Punkty Widokowe), co bardzo ułatwia pracę z programem i sprawia, że znajdziemy miejsce, które faktycznie najbardziej nas interesuje.

Pisząc o narzędziu stworzonym na zlecenie Departamentu Sportu i Turystyki, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu nie można zapominać też o tym, że oferuje ono opcję nawigującą nas do konkretnego celu znajdującego się w bazie.

Poza tym pochwalić trzeba ogólny wygląd programu oraz możliwość pracy z nim w trybie offline (internet wymagany jest jedynie przy pierwszym uruchomieniu aplikacji).

Na koniec napiszmy, że multimedialny przewodnik „Wielkopolska” jest dostępny w Android Market zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button