iPhone 8 – kiedy premiera, specyfikacja, wygląd, Pearl ID

Czy iPhone 8, o którym szerzą się w sieci plotki, faktycznie będzie zupełnie inny od swoich poprzedników? Z nadzieją przyglądamy się najnowszym doniesieniom z całego świata :)

Pearl ID i Touch ID

W temacie iPhone 8 jest wiele niewiadomych. Zgodnie z przeciekami, nowe urządzenie jabłuszkowe ma być zupełnie inne od swoich poprzedników. Rozpoznawanie użytkownika ma się odbywać poprzez Pearl ID, czyli funkcję rozpoznawania twarzy, oraz zamianę Touch ID na skanowanie odcisku z całego wyświetlacza. ,,Poznawanie” właściciela iPhone’a ma nie tylko umożliwiać odblokowania wyświetlacza, ale także umożliwi automatyczne potwierdzanie zakupów.

Brak ramki na wyświetlaczu

Do tej pory wszystkie smartfony Apple wyposażone były w ramkę dookoła wyświetlacza. Takie rozwiązanie zapewniało ,,nieklikalność” dolnej części ekranu a tym samym – wskazywało miejsce z przyciskiem ,,home”. Obecne założenia odrzucają całkowicie obecność ramki i wgłębionej ikonki. Ekran ma być niewymiarowy i zakrzywiony.

Kolejne plotki mówią o najlepszej w historii rozdzielczości ekranu.

Kolory

Zaplanowane zostało dodanie do gamy kolorystycznej smartfona w kolorze miedzianym. Pod znakiem zapytania stoi standardowa, wręcz sztandarowa biel iPhone.

Bateria

Wielkość baterii i sposób ładowania też są gorącymi tematami. Nie da się przejść obojętnie również obok doniesień, że nowa generacja iPhonów ma być całkowicie ,,bezkablowa”. Można więc zakładać, że nie tylko nie będziemy mieć szans na podłączenie wejścia słuchawkowego, ale również standardowe ładowarki zostaną wyparte przez nowoczesne stacje.

Premiera i cena

Premiera iPhone 8 zaplanowana jest na wrzesień 2017. Mniej optymistycznie zapowiada się kwestia ceny telefonu. Specjaliści twierdzą, że najnowszy wynalazek z nagryzionym jabłkiem może być bardzo drogi. Winowajcą ma być niewymiarowy ekran, którego docięcie jest niezwykle kosztowne.

Jak to się mówi? Pożyjemy, zobaczymy! :) Pozostajemy w kontakcie! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button