Xperia XZ1 i XZ1 Compact – wiemy jak będzie wyglądać następca Xperii

Targi IFA 2017 w Berlinie mają obyć się na początku września i dokładnie tam firma Sony ma przedstawić swoje nowe urządzenia. Dotarliśmy do zdjęć prezentujących Xperia XZ1 i XZ1 Compact. Smartfony zyskały swoją przedpremierę (prawdopodobnie niechcący) w pewnej fabryce. Jako miłośnicy nowinek, dzielimy się z Wami tym znaleziskiem :)

Xperia XZ1

Ze zdjęć, do których udało nam się dotrzeć, wnioskujemy, że Xperia XZ1 zostanie wydana w dwóch wariantach kolorystycznych: czerni i bieli. Na poniższym zdjęciu widnieją prawdopodobnie urządzenia, które już wkrótce będą dostępne w sprzedaży.

Zgodnie z plotkami, Xperia XZ1 ma powstać także w drugim wariancie, obejmującym funkcję Dual SIM.

Smartfon ma działać na systemie Android 8.0. i posiadać 5,1-calowy panel FullHD. XZ1 zakłada 64 GB wbudowanej pamięci, a także całkiem dobrze zapowiadającą się kamerkę 13 Mpix (przednią) i standardowy aparat 19 Mpix.

Specyfikacja smartfonu zapowiada się przyzwoicie, lecz na obecną chwilę nie jest potwierdzona przez japońskiego giganta.

XZ1 Compact

Smartfon prezentowany poniżej to prawdopodobnie fabrycznie nowy Sony XZ1 Compact. Urządzenie ma być mniejszą wersją Sony XZ1. W przypadkach obu telefonów widać zmniejszoną wielkość bocznych ramek. Ten sam zabieg zauważyć można w prototypie iPhone 8, którego premiera jest planowana również na wrzesień tego roku.

 

Specyfikacja XZ1 Compact co prawda ma się pokrywać ze swoją większą ,,koleżanką”, ale to pozostaje już w kwestii domysłów. Pozostaje nam tylko cierpliwie czekać na rozpoczęcie berlińskich targów.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button