Hungry Shark I – zabijacz czasu

Wielokrotnie w naszym życiu zdarzyła się taka sytuacja, że musieliśmy czekać czasem nawet kilka godzin na np. wizytę u lekarza czy też zanim dojedziemy do celu pociągiem. Co wtedy robić? Jedni czytają książki, drudzy słuchają muzyki, a jeszcze inni wyciągają smartfona i grają. Oto jedna z gier, która jest świetną do tego typu rzeczy. Siadamy i po prostu gramy, a czas płynie.

Gra Hungry Shark to jedna z popularniejszych pozycji w Google Play jak i App Store. Brak jeszcze wersji na Windows Phone 7. Zasady są bardzo proste. Wcielamy się w rekina. Należy zwrócić uwagę, że w bardzo głodnego rekina. Naszym celem jest więc po prostu jedzenie wszystkiego co się rusza – mniejszych rybek oraz… ludzi, za które dostajemy nawet więcej punktów. W morzu czyha na nas oczywiście niebezpieczeństwo. Przecież nie może być tak łatwo! Trzeba uważać na nurków, bomby, ostre skały i kilka innych rzeczy.

Wydaje Ci się, że to nudne? Masz rację – wydaje Ci się.

Gra jest bardzo ładna graficznie i działa bez problemu nawet na słabszym sprzęcie. Na uwagę zasługuje również dobry dźwięk, którego często nie używamy, bo niektóre gry irytują. Niestety, jeśli mówimy już o irytacji, występuje tutaj pewien problem ze sterowaniem. Jest ono niestety strasznie niewygodne, gdyż odbywa się za pomocą zestawu czujników ruchu w naszym telefonie. Może to przeszkadzać podczas jazdy np. autobusem, gdy ciężko jest precyzyjnie ustawiać smartfona w odpowiedniej pozycji.

Gra w Google Play oraz w App Store

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button