inClass – organizer dla studenta

Z okazji inauguracji roku akademickiego, postanowiliśmy dzisiaj przygotować dla Was ciekawą, studencką aplikację. Wspomnianym programem jest inClass, czyli swego rodzaju organizer dla najbardziej aktywnych studentów, mających problemy z zapamiętywaniem ważnych informacji związanych z uczelnią.

Studenci na głowie mają wiele spraw. Poza wykładami i egzaminami bardzo często muszą także pamiętać o pracy czy chociażby obowiązkach domowych. Pogodzić to wszystko jest bardzo ciężko, jednak nie jest to niemożliwe. Przekonać się o tym można, używając aplikacji inClass, która świetnie spisuje się w roli studenckiego organizera.

Opisywany przez nas w tym wpisie program składa się z pięciu zakładek, reprezentujących wszystkie dostępne w nim funkcje. Najważniejszym z nich jest bez wątpienia kalendarz. Możemy w nim, jak się pewnie domyślacie, dodawać różnego rodzaju przypomnienia przypisane do konkretnego dnia w roku. Dzięki funkcji tej unika się niemiłych sytuacji, w których zapomina się o ważnym wykładzie, oddaniu pracy czy pójściu na egzamin.

inClass oferuje swoim użytkownikom również listę To-Do, czyli zestawienie zadań do wykonania. Oczywiście, istnieje opcja, by ustawić alarm przypominający o konkretnym punkcie, a także określić jego priorytet. Autorzy programu pomyśleli też o możliwości podpięcia punktu do wybranego przedmiotu, co jest, według nas, świetnym rozwiązaniem.

Warto wspomnieć, że w organizerze umożliwiono stworzenie własnej bazy wykładowców. Możemy w niej zapisywać dane o konkretnej osobie, czyli e-maile, numery telefonów czy różnego rodzaju informacje. Nie brakuje też w inClass zakładki do tworzenia notatek (i udostępniania ich, na przykład, na Facebooku). Żeby było ciekawiej, nie tylko notatek tekstowych, lecz także filmowych, głosowych i fotograficznych.

inClass wizualnie prezentuje się bardzo dobrze. Początkowo jego obsługa wydaje się skomplikowana, jednak dość szybko zaczynamy się do niej przyzwyczajać. Nie pozostaje nam więc chyba już nic innego, jak po prostu zachęcić Was do odwiedzenia AppStore, skąd pobrać możecie aplikację z tego wpisu zupełnie za darmo.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button