iFind Hotels – poszukaj hotelu idealnego dla Ciebie

W AppStore pojawia się coraz więcej aplikacji pozwalających na rezerwację miejsc w hotelach. Jeszcze do niedawna, chcąc porównać ze sobą oferty przynajmniej kilkunastu miejsc noclegowych w naszej najbliższej okolicy, trzeba było pobierać od trzech do pięciu programów mobilnych. Na szczęście, Hotels Combined w porę stworzyło narzędzie iFind Hotels, które jest jedną aplikacją zawierającą oferty z setek stron sieci hotelowych.

To, co od samego początku może podobać się w iFind Hotels, to jego prostota. Po programie, który zawiera ogromną bazę hoteli spodziewaliśmy się jakichś skomplikowanych opcji, jednak nic takiego nie znaleźliśmy. Poza tym, aplikacja jest naprawdę bardzo przejrzysta, dzięki czemu niemal od razu po jej uruchomieniu wiemy, jaką opcję wybrać, by znaleźć to, czego szukamy.

Mobilny produkt od Hotels Combined oferuje nam dwie możliwości przeglądania bazy hotelowej. Pierwsza z nich działa na zasadzie zwykłej wyszukiwarki. Wpisujemy w niej miasto, w którym chcemy się zatrzymać, datę naszego przyjazdu i wyjazdu, a także to, ile pokoi szukamy i dla ilu osób.

Po wykonaniu tej czynności pozostaje nam już jedynie przeglądać oferty hoteli i wybrać ten, który najbardziej nam odpowiada. Oczywiście, możemy sortować ogłoszenia według ceny, a także oglądać zdjęcia oferowanych miejsc noclegowych.

Druga opcja wyszukiwania wykorzystuje nasze aktualne położenie, a następnie przy pomocy mapy pokazuje nam, w jakim miejscu możemy znaleźć hotele. Tutaj także podane są ceny za pokój oraz krótkie informacje wraz z fotkami. Jest to naprawdę dobra opcja dla tych, co jeżdżą często w delegacje służbowe i na ostatnią chwilę szukają miejsca, w którym można się przespać.

Na koniec nie pozostaje nam nic innego, jak podać Wam link do AppStore, skąd możecie zupełnie za darmo pobrać iFind Hotels. Wersji na Androida tego programu na razie nie ma.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button