Zdrowy apetyt – coś dla miłośników zdrowego odżywiania

Lubisz zdrowo się odżywiać? Dbasz o swoją linię i jadasz zwykle o regularnych porach? W takim razie powinna zainteresować Cię najnowsza aplikacja przygotowana przez Tesco. „Zdrowy apetyt” to program, dzięki któremu uzyskasz zupełnie bezpłatne indywidualny plan żywieniowy, a także dowiesz się więcej o zdrowym odżywianiu się i jego największych zaletach. Zainteresowany?

Aplikacja z tego wpisu jest częścią kampanii promocyjnej sieci hipermarketów Tesco, której zadaniem jest pokazanie ludziom, że  zdrowa żywność i dietetyczne posiłki wcale nie muszą być niesmaczne, a wręcz przeciwnie – czasem potrafią być nawet lepsze od niezdrowych, pełnych pustych kalorii dań, jakimi faszeruje swój organizm coraz więcej osób w całym naszym kraju.

Podczas pierwszego uruchomienia „Zdrowego apetytu” poproszeni jesteśmy o wypełnienie krótkiego formularza. Jest to krok niezbędny do tego, by rozpocząć dietę, ponieważ podajemy w nim swoją wagę, wzrost i poziom aktywności fizycznej, a program może wówczas dobrać najlepsze dla nas posiłki.

Indywidualny plan żywieniowy podawany jest zawsze na cały tydzień, a nie tylko na jeden dzień. I bardzo dobrze, bo dzięki temu możemy wcześniej pójść na zakupy i kupić produkty, jakie będą nam w najbliższych dniach potrzebne.

Z racji tego, że dietetykami nie jesteśmy, nie możemy stwierdzić, czy posiłki zamieszczone w „Zdrowym apetycie” mają szansę się sprawdzić w praktyce, czy też nie. Musimy w tej akurat kwestii zaufać więc członkom Polskiego Towarzystwa Dietetyki, którzy zdaje się, że wiedzą, co robią.

Poza samym planem żywieniowym, aplikacja od Tesco pozwala też zapoznać się z tzw. ABC zdrowego odżywiania oraz skorzystać z kalkulatorów BMI, CPM i PPM. Oczywiście, w programie nie mogło też zabraknąć społecznościowych funkcji, umożliwiających zamieszczanie zdrowych przepisów na Facebooku czy wiadomości e-mail.

Zdrowy Apetyt do pobrania jest za darmo zarówno z AppStore, jak i Google Play. Co ciekawe, aplikacja jest uniwersalna, co oznacza, że  może korzystać z niej na smartfonach i tabletach.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button