IdentiKid – niszczyciel balonów poszukiwany!

Dzieci nie lubią, gdy ktoś niszczy ich piękne, kolorowe balony. Swoje niezadowolenie większość z nich wyraża przez łzy. Na taki akt desperacji nie decyduje się jednak główna bohaterka IdentiKid, która dobrze wie, co powinno się robić z chuliganami niszczącymi dmuchane zabawki.

Główna bohatera IdentiKid na oko ma około sześć może osiem lat. Uwielbia chodzić na spacery po parku i uśmiecha się do wszystkich wokoło. Pewnego dnia jej humor psuje się, gdy ktoś niszczy jej czerwonego, ukochanego balona. Nie próbuje jednak ona, wzorem swoich rówieśników, biec z płaczem do rodziców, lecz postanawia wezwać policję i narysować portret pamięciowy mordercy zabawek.

Zadaniem gracza w mobilnym produkcie Epic Hamster jest jak najlepsze odwzorowanie wyglądu chuligana, który zniszczył balonik. Do dyspozycji autorzy gry oddają nam narzędzie do wykonywania portretów. Po jego uruchomieniu możemy wykonywać pracę, zmieniając poszukiwanemu kolor włosów, styl fryzury, ubrania, a nawet dodawać różnego rodzaju dodatki,  zarost, okulary czy nakrycia głowy.

Narysowany przez nas portret musi przypominać poszukiwanego w określonym przedziale procentowym. Na samym początku gry są to niewielkie wartości. Z czasem robi się jednak coraz trudniej, choć doświadczonym graczom raczej IdentiKid nie powinno sprawiać większych problemów.

W każdym etapie gry nałożony jest dodatkowo limit czasu na przygotowanie rysunku. Nie możemy zatem długo się zastanawiać, a po prostu musimy zacząć działać, by jak najszybciej wykonać zadanie, a co za tym idzie, zdobyć jak najwięcej punktów.

Warto pochwalić pracowników studia Epic Hamster za to, że znaleźli oni w swojej aplikacji miejsce na funkcję wykonywania avatarów. Dzięki niej – poza rozgrywką – przygotować można własny animowany portret pamięciowy i opublikować go na Facebooku czy zapisać w pamięci telefonu. Wielu z Was ta opcja pewnie przypadnie do gustu.

IdentiKid dostępne jest w AppStore. Cena gry nie przekracza 4 złotych. Jeżeli zatem chcecie trochę pobawić się w policyjnego rysownika, jak najbardziej powinniście grę z tego wpisu wypróbować.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button