Photo Slice – bo zwykłe zdjęcie to już przeżytek

W sieci pełno jest zdjęć, które niczym się od siebie nie wyróżniają. Te same kształty, te same pozy i niemal identyczne tło. Dla tych, co nie zgadzają się na monotonność, a stawiają przede wszystkim na oryginalność przygotowano ciekawe narzędzie graficzne Photo Slice, które pobrać można ze sklepu AppStore.

Photo Slice jest programem, który – jak zresztą sama nazwa już na to wskazuje – służy do obcinania zdjęć. Nie został on jednak stworzony po to, by  usuwać z rogów fotografii niechciane elementy, lecz przede wszystkim po to, by dać możliwość tworzenia ciekawych kolaży.

Interfejs aplikacji został uproszczony do minimum. Znajduje się więc w nim tylko to, co powinno i nic poza tym. Jest to z pewnością świetna wiadomość dla osób, które chcą nieskomplikowanego narzędzia do tworzenia oryginalnych efektów, ale zła dla miłośników fotografii potrzebujących skorzystać – przynajmniej od czasu do czasu – z bardziej zaawansowanych opcji.

Mobilny produkt Darinsoft pozwala użytkownikowi skorzystać z wcześniej przygotowanych szablonów kolaży, a także umożliwia tworzenie własnych. Dla tych mniej zdecydowanych przygotowana natomiast została opcja losowania (wystarczy potrząsnąć telefonem), dzięki której to aplikacja wybiera dla nas jedną z metod tworzenia zbioru zdjęć.

To, jak wygląda końcowy efekt pracy w Photo Slice widzicie na screenach zamieszczonych w tym wpisie. Oczywiście, program pozwala nam na tworzenie kolaży nie tylko z jednego zdjęcia, choć trzeba przyznać, że to właśnie ta opcja wydaje się ciekawsza. Szczególnie, jeśli poza samym obcięciem jednej fotografii na kilka mniejszych zdecydujemy się na każdej z nich zastosować inny dostępny efekt.

Wszystkie nasze fotograficzne dzieła stworzone dzięki aplikacji można publikować na portalach społecznościowych, wysłać SMS-em, mailem albo po prostu zapisać w pamięci telefonu.

Photo Slice w AppStore kosztuje mniej niż 4 złote. Czy warto się nim zainteresować? Jeśli tylko lubicie korzystać z tego typu programów, to jak najbardziej tak!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button