iBlast Moki – bombowy zawrót głowy

iBlast Moki to gra od Godzilab, w której do pokonania mamy 7 światów, czyli łącznie ponad 80 leveli. Przyjemność z gry jest tak wielka, że ciężko jest się oderwać od ekranu. Miłe dla ucha dźwięki sprawiają, że relaksujemy się już podczas samego wsłuchiwania się w ścieżkę dźwiękową.

Głównymi bohaterami gry są zabawne stworki, wyglądające trochę jak główki bobasów. Nie potrafią się ruszać, więc konieczne do ich przetransportowania do teleportu są różnego rodzaju bomby. Tylko prawidłowe ustawienie ich na planszy skutkuje sukcesem. Jeżeli któryś materiał wybuchowy zostanie odpalony zbyt wcześnie, bądź zbyt późno, będziemy zmuszeni do rozpoczęcia levelu od nowa.

Czerwony teleport to miejsce, po dostaniu się w które, nasi podopieczni przedostają się do kolejnego poziomu. Bomby dostępne są na prawym, bocznym pasku. Ich ilość jest uzależniona od poziomu zaawansowania planszy. Znaki zapytania to wskazówki, dzięki którym przechodzenie z levelu do levelu będzie prostsze.

Bomby ustawiamy ręcznie. Przeciągamy je w odpowiednie miejsca planszy i ustawiamy trajektorię lotu (siłę wybuchu). W przypadku dwóch postaci na ekranie, musimy podwoić swój tok rozumowania i rozłożyć siły równomiernie. Jeżeli zdarzy nam się wystrzelić bohaterów w powietrze, powrócą oni na ziemię, przyciągani siłą grawitacji.

Bomby mają dodatkową opcję czasową. Przekręcając specjalną kierownicą, jesteśmy w stanie ustawić czas poszczególnych wybuchów z dokładnością do setnej sekundy. Przydaje się to szczególnie wtedy, gdy postać musimy wystrzelić wysoko do tunelu a jedna detonacja nie wystarczy na przejście dalej.

Pod względem audiowizualnym produkcja prezentuje się nadzwyczaj dobrze. Warto zapłacić za nią kilka złotych. To w końcu zabawa na długie godziny :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), Google Play, bądź Windows Marketplace.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button