Ilomilo – najlepsza gra na platformy Windows Phone?

IloMilo to płatna produkcja, na którą trafiłam podczas przeglądania Windows Marketplace na swoim urządzeniu. Zanim ją zainstalowałam, zastanawiałam się kilka minut nad jej ceną. Czy 15 złotych to trochę nie za dużo jak na gierkę na smartfona? Ku mojemu wielkiemu zadowoleniu, produkcja okazała się najlepszą, w jaką miałam przyjemność grać na Windows Phone (o ile nie w ogóle na wszystkich platformach).

Pytanie klucz: warto kupić grę bez uprzedniego jej testowania? Zdecydowanie tak. Jeżeli macie jakieś wątpliwości, zapraszam do lektury poniżej.

Ilomilo to historia pary przyjaciół, która swoje życie spędza w parku, bawiąc się wzajemnie w najlepsze. Niestety, wygląd parku stale się zmienia i w konsekwencji Ilo i Milio trafiają na zupełnie przeciwległe bieguny. Ich (i naszym) zadaniem jest spotkanie się gdzieś w wirtualnym labiryncie.

Plansza do gry jest fantastyczna. Składa się z sześciennego labiryntu, po którym postaci poruszają się bez najmniejszego problemu nawet do góry nogami. Dzięki przyciskowi z prawej strony, możemy za zmianę sterować Ilo i Milo. W trakcie gry spotkamy się z wieloma przeszkadzajkami w postaci dziur, bloczków, przyssawek itp. Większość z nich możemy sprytnie wykorzystać. Jeżeli w podłożu znajduje się dziura, przez którą postaci nie mogą się ze sobą spotkać, warto znaleźć na trasie bloczek i przetransportować go w plecaku do pustego miejsca. Dzięki takiemu rozwiązaniu para przyjaciół będzie mogła znowu bawić się razem.

Do tej pory nie mogę się ,,ogarnąć” po niesamowitym kontakcie z grafiką i dźwiękami aplikacji. Macie czasem tak, że czujecie się jak w innym świecie grając w mobilne produkcje? Ja zdecydowanie tego doświadczyłam i do tej pory banan nie znika z moich ust. Polecam grę wszystkim. Odpuśćcie sobie kilka lodów, czy paczkę fajek i kupcie coś, co będzie Wam służyło przez długi czas!

Pobierz w Windows Marketplace.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button