iBlast Moki 2 – buduj maszyny i doprowadź Moki do portalu

Podoba Ci się rozgrywka w grze Bad Piggies, jednak  przeszedłeś ją już jakiś czas temu i w oczekiwaniu na aktualizację nie wiesz za bardzo, co ze sobą robić? Jeżeli tak, to znaleźliśmy dla Ciebie świetną produkcję – mobilną łamigłówkę o nazwie iBlast Moki 2.

W grze iBlast Moki 2 gracz stoi przed stosunkowo prostym zadaniem – musi on doprowadzić sympatyczne stworki do specjalnego portalu. Dlaczego? Mimo że autorzy aplikacji nie mówią o tym wprost, wydaje nam się, że Moki chcą za wszelką cenę dostać się z powrotem na swoją planetę, lecz nie stać ich na stworzenie ultra-nowoczesnej rakiety.

Do dyspozycji gracza jest w opisywanej produkcji blisko 90 poziomów osadzonych w 6 niezwykle kolorowych światach. Każdy z rozdziałów posiada charakterystyczne dla siebie bronie i elementy plansz. Zabawy jest co nie miara, gdyż tak naprawdę tylko pierwsze z leveli nie sprawiają większych problemów. Tradycyjnie więc im w głębiej w las…tym jest po prostu trudniej.

We wspomnianych wyżej levelach musimy doprowadzić stworki do portalu, używając do tego naszej wyobraźni. Nie chodzi tu o to, by wykorzystywać jakieś zdolności paranormalne, lecz przede wszystkim o budowanie różnego rodzaju konstrukcji, tak jak ma to miejsce w popularnych ostatnio Bad Piggies.

W produkcji autorstwa Godzilab przychodzi nam jednak nie tylko konstruować latające czy jeżdżące maszyny, lecz także używać bomb i innych ciekawych broni, powodujących, że Moki zostają wystrzelone w powietrze i mogą tym samym dostać się do owianego tajemnicą portalu.

Zabawa z iBlast Moki 2 nie kończy się po przejściu wszystkich plansz. Udostępniony został w niej bowiem edytor leveli. Dzięki niemu można tworzyć własne plansze i chwalić się swoją pomysłowością przed znajomymi, co jest równie dobrą zabawą, co wykonywanie standardowych zadań w grze.

Oprawa graficzna w opisywanym produkcie mobilnym została przygotowana bardzo solidnie. Podczas gry nie mamy wrażenia, że któraś z plansz została niedokończona. Miłe dla ucha są też efekty dźwiękowe, bez których iBlast Moki 2 nie byłoby z pewnością tak samo dobrą aplikacją.

Produkcję z tego wpisu znajdziecie w Google Play i AppStore. W obu tych przypadkach gra jest płatna – kosztuje ok. 10 złotych.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button