Kikoplay, czyli mobilny kącik zabaw dla dzieci

Maluchy uwielbiają spędzać czas, bawiąc się mobilnymi gadżetami rodziców. Aby jednak przypadkowo nie usunęły one tatusiowych notatek z wirtualnego organizera  bądź e-maila od szefa mamy, warto zainstalować im grę Kikoplay, która potrafi skutecznie zająć każdego małego łobuziaka.

Kikoplay jest kolejną aplikacją, dzięki której dzieci mogą poprzez zabawę rozwijać swoje zdolności. Gry udostępnione przez studio Hanbright sprawiają, że najmłodsi – zgodnie z informacją wydawcy – są w stanie nauczyć się logicznie myśleć, a także używać w praktyce swojej kreatywności, spostrzegawczości, zdolności manualnych oraz refleksu.

Program mobilny z tego wpisu oferuje trzy mini gry. Pierwsza z nich to „Baloniki”, gdzie zadaniem osoby grającej jest rozpoznawanie napompowanych zabawek w odpowiednim kolorze i określonym kształcie.

W produkcji numer dwa o nazwie „Gotowanie” dziecko dostaje szansę przyrządzenia własnej pizzy, kanapki, tortu, a nawet deseru lodowego. Zabawa polega tutaj na dobraniu ulubionych składników i układaniu ich na przygotowanym wcześniej cieście. Do wyboru jest całkiem sporo mniej lub nieco bardziej znanych dodatków. Każde dziecko powinno więc bez problemu stworzyć takie danie, jakie najbardziej mu odpowiada.

Ostatnia z gier oferowanych przez Kikoplay stworzona została z myślą o małych stylistach. Można w niej stworzyć człowieczka ubranego w najróżniejsze ciuszki. Dostępne są tutaj, między innymi, ciekawe nakrycia głowy, chłopięce i dziewczęce fryzury oraz maski karnawałowe.

Jak przystało na aplikację dla dzieci, program od Hanbright prezentuje się całkiem dobrze pod względem audiowizualnym . Widać, że gry zostały w nim przygotowane z myślą o najmłodszych – są one kolorowe i miłe dla oka. Podobnie zresztą jest z efektami dźwiękowymi, których wad nie jest w stanie dostrzec najprawdopodobniej żadne dziecko.

Kikoplay znaleźć można w AppStore. Ten mobilny kącik zabaw jest do pobrania za darmo i działa zarówno na iPhone’ach, jak i iPadach.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button