Aviary Editor – dość zaawansowany edytor graficzny

Smartfony już od jakiegoś czasu zaczęły nam zastępować komputery. Robią to w coraz większym stopniu. Za sprawą wbudowanych systemów operacyjnych zyskujemy coraz więcej możliwości. Jedną z nich jest możliwość edytowania zdjęć. Jednym z nich jest Aviary Editor.

Aviary jest jednym z bardziej zaawansowanych narzędzi na nasze smartfony z systemem Android. Na samym początku jesteśmy proszeni o wybranie zdjęcia, które będziemy edytować. Niestety jest to bardzo dziwnie rozwiązane, gdyż trzeba przewijać obrazki i widzimy tylko jedno jednocześnie. Jeśli już przedrzemy się przez wszystkie zdjęcia i wybierzemy to upragnione pojawia się zestaw opcji. Pierwszą jest Popraw, które umożliwia automatyczne korekcje. Przydatne, jeśli nie chcemy bawić się z tym sami. Kolejna to efekty. Niestety tylko 12 z nich jest darmowych, bo reszta jest płatna. Możemy także zmienić kontrast, jasność, temperaturę kolorów oraz nasycenie. Istnieje także wklejania do naszej grafiki przeróżne dodatki takie jak naklejki, czy wybrany przez nas tekst. Dla większości z nas będzie to raczej nieprzydatna funkcja, z której skorzystamy może na imprezach, by porobić sobie trochę żartów. Możemy także stworzyć własnego mema – na przykład ze zdjęciem kolegi.

Jak widać mamy tutaj kilka przydatnych jak i nieprzydatnych funkcji. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście niczym jest jeszcze Aviary w porównaniu do komputerowych edytorów graficznych, lecz jak widać, pojawia się coraz więcej skomplikowanych programów na systemy z Androidem. No cóż, smartfony jak i mobilne systemy operacyjne cały czas się rozwijają. Co nam przyniesie jutro? Nie wiadomo.

Aplikacja za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button