Magic Tree – symulator farmy osadzony w kolorowym japońskim świecie

Nie wszystkie godne polecenia gry, w których przychodzi nam prowadzić wirtualną farmę, muszą wyglądać realistycznie. Jeżeli nie jesteście przekonani co do słuszności tego stwierdzenia, powinniście z całą pewnością wypróbować produkcję zatytułowaną Magic Tree.

W grze Magic Tree dostajemy pod opiekę farmę. Zanim jednak zaczniemy się nią zajmować, musimy najpierw stworzyć własną postać. Możemy zmieniać jej, między innymi, włosy, oczy oraz kolor skóry i – rzecz jasna – nazwać. Kreator wirtualnego bohatera raczej w tego typu produkcjach nie jest często spotykany, tak więc warto z całą pewnością wspomnieć o jego obecności w opisywanej tutaj produkcji.

Poza wspomnianym wyżej elementem tworzenia głównego bohatera, Magic Tree nie posiada czegoś, co mogłoby specjalnie wyróżniać go na tle innych symulatorów farmy. Jeżeli więc graliście już kiedyś w taką grę, to wiecie czego się po niej spodziewać: hodowania zwierzątek, sadzenia różnego rodzaju warzyw i pielęgnowania kwiatków. Wszystko to, oczywiście, dla poprawienia statystyk w aplikacji i zarobienia wirtualnej waluty.

Warto wspomnieć, że w grze nie zabrakło też miejsca na opcje społecznościowe. Umożliwiają one nam, między innymi, opiekowanie się hodowlą sąsiada czy też otrzymywanie/dawanie prezentów.

Większość z dodatków do wirtualnej farmy możemy kupować za pomocą monet, które zdobywa się wraz z rozwojem postaci bądź naszego obszaru. Niestety, w Magic Tree występują również mikropłatności. Dzięki nim możemy regenerować siły (wówczas jesteśmy w stanie dłużej grać bez jakiejkolwiek przerwy) oraz stawiać na farmie to, na co nie można pozwolić sobie, wykorzystując jedynie ciężko zarobione w grze pieniądze. Jeżeli więc ktoś ma ochotę wydawać prawdziwą gotówkę, bardzo szybko może stać się w produkcji od Com2uS dobrze prosperującym farmerem.

Rozgrywka w opisywanej grze nie należy do najbardziej wyróżniających. Zupełnie inaczej jest z oprawą graficzną. Autorzy gry Magic Tree postanowili stworzyć niezwykle cukierkowe farmy w japońskim stylu. Nam przypadły one do gustu, lecz pewnie nie każdemu z Was się spodobają.

Aplikację z tego wpisu znajdziecie w Google Play i AppStore. Jest ona darmowa, lecz występują w niej mikropłatności i trzeba mieć na uwadze to, że wymaga niemal ciągłego połączenia z internetem.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button