Hungry Shark Evolution – pożeraj wszystko co się da

Tym razem gra osadzona w podwodnym świecie. Stajemy się rekinem, który to rządzi i dzieli w swoim morzu, które to przepełnione jest przeróżnymi zwierzętami. Naszym zadaniem jest napełnić jego żołądek, bo ten jest stale opróżniany z racji bardzo szybkiego procesu trawienia rybki. Pasek życia musi więc być wiecznie napełniony, żeby nie umrzeć z głodu.

Czas, który mamy na jedzenie innych to koło 50 sekund. Jeśli w tym czasie do naszego żołądka nic się nie dostanie – umieramy. Co więc możemy jeść? Są to głównie ryby, lecz pożreć będziemy mogli także ludzi! Czekają na nas już świeży plażowicze, a także nurkowie, którzy znaleźli się w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie.

Do wypełnienia mamy zadania, które polegają na wykonaniu określonych czynności takich jak zdobycie combo jedzenia ludzi albo na przykład zjedzenie w określonym czasie określonej ilości ryb.

Nowa gra nie obejdzie się bez upgradeów. Możemy z czasem wymienić rekina na innego albo polepszyć przyspieszenie, odporność na ciśnienie czy zgryz. Co ciekawe – nie możemy zejść zbyt głęboko, bo pasek zdrowia będzie spadać szybciej niż normalnie.

Ciśnienie to nie jedyne zagrożenie, które na nas czyha. Pozostawione przez ludzi podwodne miny, inne ryby to niektóre z niebezpieczeństw. Łatwiej uniknąć ich właśnie poprzez ulepszanie naszej ryby.

Gra wygląda naprawdę bardzo dobrze. Otoczenie jest w pełni trójwymiarowe. Jakość widać na screenach. Sterowani odbywa się za pomocą akcelerometru oraz wyświetlacza. Niestety akcelerometr nie jest tutaj zbyt dobrym rozwiązaniem. Dźwięk również należy do gatunku „dobrych”.

Sprawdźcie jednak sami!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button