Grand Theft Radar – wyłap wszystkich kierowców, którzy jadą niezgodnie z przepisami!

Jeżeli lubicie gry wyścigowe, to z pewnością szukacie jakichś nowości. Oczywiście zdecydowanie najpopularniejsze są tutaj takie gry jak GTA, czy też Need For Speed. Jednak fajnie jest również zagrać w tego typu gry na waszych urządzeniach mobilnych na Androidzie. Dlatego też kolejną grą, tego typu, na którą warto zwrócić uwagę jest na pewno Grand Theft Radar.

Grand Theft Radar jest naprawdę ciekawym rozwiązaniem. Jeśli chodzi o gry, które będą na czasie, nawiązujące do bieżących wydarzeń, zawsze odnoszę murowany hit. Tak było chociażby z grą Wigilia w Radomiu, która ukazała się błyskawicznie po słynnych wydarzeniach w tym mieście, ciesząc się naprawdę dużą popularnością. Tym razem w Grand Theft Radar naszymi zleceniodawcami jest nie byle kto, bo sam premier i minister finansów. Gra ta nawiązuje do bardzo kontrowersyjnego pomysłu zwiększenia liczby fotoradarów. Dlatego naszym zadaniem będzie tutaj wyłapywanie kierowców, którzy przekraczają prędkość. Musimy to jednak robić naprawdę sprawnie, aby wyrobić limit punktów konieczny do przejścia na kolejny poziom. Dawka humoru w niej zawarta, a także aktualność sprawiają, że gra nie nuży się i jest  świetnym sposobem na zabicie czasu.

Grafika jest tutaj naprawdę dobra, na tym polu nie ma tutaj nic do zarzucenia. Podobnie jak muzyka, która również jest odpowiednia i doskonale pasuje do całej fabuły. Dlatego też każdy z was z pewnością będzie zadowolony z tej aplikacji, a do tego zabije wolny czas, który może być wyjątkowo nudny.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button