Dead City – zabijaj (?) nieżywych.

Na pewno tęskniliście za grą, która dotyczyłaby zombie! Na szczęście mało ich umieszczamy w naszym serwisie, więc możemy pozwolić sobie na kolejną z tegoż gatunku, bo takim chyba niedługo się on stanie. Czekamy tylko na kategorię ZOMBIE w Google Play, by ich fani mogli bardzo łatwo znaleźć czego potrzebują.

Zasada jest właściwie wszędzie taka sama. Musimy zniszczyć jak najwięcej umarłych. Rzadko kiedy producenci decydują się na coś innego. No ale co można wymyślić skoro wszelkiego rodzaju potwory i zombie przeznaczone są w sumie tylko do zabijania?

Na świecie wybuchła wojna atomowa. Wszyscy zamienili się w krwiożercze zombie z powodu epidemii wirusa, a jedynym, który się nie zaraził i przeżył jest nasz bohater, w którego się wcielamy.

Podczas zabijania umarłych (czy to w ogóle możliwe?) dostajemy bonusy takie jak apteczka. Pozwala ona oczywiście na podreparowanie trochę naszego bohatera, który to bez tego radzi sobie dość ciężko. Do tego dochodzą także kanistry z paliwem do samochodu, za pomocą którego również możemy eliminować kolejnych przeciwników.

Gra wyposażona jest także w system upgradeów, które napędzają rozgrywkę i pozwalają na coraz lepszą zabawę. Możemy kupować nowe przedmioty oraz je ulepszać za pieniądze, które zdobywamy niszcząc zombie.

Grafika wygląda dość dobrze. Wykonana jest w dwóch wymiarach. Można przyczepić się do odgłosów, które wydają zombie ale… chyba nikt prawdziwego nie słyszał, prawda?

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button