Hungry Panda – nie daj się złapać w siatkę

W opisywanej aplikacji wcielamy się w rolę pandy, która biega sobie po lesie pełnym bambusów. Jak wiadomo, to właśnie te rośliny są ulubionym pożywieniem dla tych zwierzaków. W grze Hungry Panda będziecie mieć szansę na sprawdzenie swojej koordynacji ruchowej podczas zbierania pysznych kąsków, oraz uciekania przez złymi ludźmi z siatkami.

Jak widzicie, główny bohater to typowa czarno-biała panda, która spokojnym krokiem idzie po dróżce. Pasek u góry ekranu jest bardzo ważny – oznacza on poziom najedzenia naszej podopiecznej. Jeżeli spadnie do zera, przegrywamy.

Co jest najlepszym posiłkiem dla pandy? Oczywiście bambus – kawałki tych roślin dziwnym trafem nagle ukazują się na ekranie i pędzą w naszą stronę, jakby na dachu jakiegoś autka. Wygląda to dość zabawnie. W tym czasie należy poruszyć się postacią, aby pożreć życiodajny posiłek.

Aby przemieszczać się pandą, wystarczy poruszać ekranem – w przypadku Hungry Panda sterowanie nie jest do końca idealne. Mamy wrażenie, że postać się przycina, przez co mamy wolniejszą reakcję.

Musicie pamiętać o tym, że w lesie nie jesteście sami. Z pewnością na swojej drodze spotkacie parę ludzi z siatką. Będą oni chcieli za wszelką cenę złapać Waszą podopieczną i zabrać do zoo. Nie możecie na to pozwolić – jeżeli tak się stanie, Wasza zabawa się kończy.

Jest to jedna z aplikacji, którą nazwałabym kibelkową. Z jakiego powodu? Przede wszystkim dlatego, że nie da się w nią zbyt długo grać ze względu na ogarniającą senność.

Pobierz grę za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button