How old do I look? – sprawdź, na jaki wiek oceniają Cię inni

Aplikacja How old do I look? w ostatnim czasie bije wszelkie rekordy. Ludzie wrzucają do sieci swoje zdjęcia i czekają na opinie innych. Na czym polega cała zabawa? O tym poniżej :)

asvqe

W pierwszej chwili myślałam, że apka w jakiś magiczny sposób na podstawie zdjęcia ocenia mój wiek. Zarejestrowałam się więc (jest to obowiązkowe) i szybko machnęłam sobie ,,selfie”. Wpisałam ile lat faktycznie mam i czekałam. Chwilę później moja fotka powędrowała w świat… Nie spodziewałam się tego. Co więcej – byłam zdenerwowana, bo nie dostałam żadnego ostrzeżenia o eksporcie zdjęcia do całej bazy.

Rozpoczynając przygodę z How old do I look? warto więc pamiętać, że do naszego wizerunku będą mieć dostęp wszyscy użytkownicy. Cały pic polega bowiem na tym, by zgadywać ile pokazana nam osoba ma lat. Przed decyzją możemy zajrzeć do całej galerii (można dodać maksymalnie 10 zdjęć) i sprawdzić średnią z ocen innych.

vq

Po zgadywance na naszym ekranie pojawia się ikonka z informacją o faktycznym wieku i jakości naszego ,,cela”. Zabawa staje się naprawdę bardzo fajna, czego nie spodziewałam się po pierwszych minutach. Wkręciłam się na tyle, że wspólnie z innymi redaktorami odstawialiśmy prawidłowe wyniki.

Jeżeli lubicie tego rodzaju zabawy, pobierajcie i bawcie się do woli. Nie wiem na ile apka jest przydatna, ale z pewnością potrafi rozbawić i czasem dać do myślenia, gdy dostajemy 10 lat więcej, niż faktycznie posiadamy :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button