Earn to Die 2 – przetrwaj apokalipsę zombie

W Earn to Die 2 przychodzi nam wskoczyć do auta i przejechać przez setki kilometrów opanowanej przez zombiaki trasy, by dostać się statku ewakuującego ludność w bezpieczne miejsce. Jeśli klimat zombie nie jest Wam obcy, szybko odnajdziecie się w produkcji studia Not Doppler.

Earn to Die 2 jest dostępne na urządzenia z Androidem i iOS-em. Niestety, tylko osoby korzystające z ,,andka” są uprzywilejowane i mogą bawić się za darmo. Korzystający z jabłuszek muszą liczyć się z wydatkiem rzędu 2 dolarów. W tym miejscu już zaznaczę, że nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto :)

W grze mamy za zadanie przejechanie do wyznaczonego miejsca. By to zrobić, musimy posiadać odpowiednio wyposażone auto. To, które udaje nam się zabrać, jest stare i słabe. Potrzebujemy pieniędzy, by odpicować je jak należy.

W garażu znajdują się poszczególne części, dzięki którym pojazd zyskuje szybkość, sprawność, broń przeciwko umarlakom, porządny bak paliwa i wiele więcej. Grając, musimy tak wykorzystywać moc pojazdu, by dojechać jak najdalej i w konsekwencji zdobyć dużo pieniążków na ulepszenia.

Systematycznie, w miarę pokonywania kolejnych kilometrów, nasza maszyna przybliża się do celu. W końcu dojeżdża do punktu tankowania i frajda zaczyna się na nowo.

Powiem szczerze, że opisywana apka potrafi mocno wkręcić nawet najbardziej opornych graczy. Nie ma ograniczonych żyć, ani szczególnych mikropłatności, więc można w niej spędzić dosłownie godziny :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Earn to Die 2Not Doppler Pty LimitedGames1,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button