How Many? – ćwicz swoją wzrokową pamięć

Aplikacja How Many? to fantastyczny trening pamięci dla osób, które chcą się rozwijać. Jeżeli macie problemy z zapamiętywanie wierszy, uczeniem się wzorów, czy zapamiętywaniem różnych sekwencji, koniecznie wypróbujcie apkę z tego wpisu :)

vded

Wśród przedmiotów do zapamiętania znajdą się takie fanty, które można znaleźć w szkolnym plecaku. Pojawią się gumki do ścierania, temperówki, linijki, ołówki, zapalniczki, tabletki, lupki, czy zapomniane już odrobinę dyskietki.

Zabawa jest prosta. Na naszym ekranie pojawiają się różne przedmioty w różnych ilościach. Widzimy je tylko przez chwilę, po czym na kalkulatorze wpisujemy liczbę przedmiotów, które autorzy wskazują nad liczydłem.

dvdev

Gramy tak długo, aż popełnimy błąd. Musimy być bardzo skupieni, bo tempo zabawy nie spowalnia nawet na sekundę. Prawda jest taka, że grać nie można zbyt długo. Żeby sobie dobrze radzić, należy systematycznie ćwiczyć. Istnieje szansa na to, by zaprosić do How Many? swoich przyjaciół.

Co jakiś czas na naszym ekranie pojawiają się reklamy, lecz są zdecydowanie do zniesienia. Najważniejsze jest to, żeby bawić się za darmo, nie cierpiąc przy tym jakoś szczególnie :)

dave

Grę polecam osobom chcącym poprawić swoją pamięć wzrokową. Ładna oprawa wizualna sprawia, że jeszcze przyjemniej patrzy się na ekran i wraca do ćwiczeń każdego dnia.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button