Holiday Countdown – bajkowe odliczanie do świąt

Czy Wasze dzieci nie mogą doczekać się świąt? Podarujcie im zupełnie darmowy ,,odliczacz”, w którym na każdy dzień, który zbliża je do upragnionych prezentów, będą mogły stworzyć własną, interaktywną bajkę z animowanymi postaciami. Dzięki znanym postaciom z bajek, Wasze pociechy będą się dobrze bawić każdego dnia, w których uruchomią Holiday Countdown. Co powiecie na ubieranie ulubionych bohaterów, powodowanie, że się uśmiechają, czy walczą se sobą? A wszystko to dzieje się na kartce od książki z najpiękniejszymi bajkami świata.

Aplikacja odlicza dni do świąt od pierwszego grudnia. Nie musimy czekać do następnego dnia, aby uruchomić kolejną animowaną książkę – wystarczy przejść strzałką w prawo, aby spotkać dzień dzisiejszy i podarować naszemu maluchowi coś, co wprowadzi go w świąteczny, magiczny czas. Na każdej kartce w książce możemy ustawiać postaci z bajek, a następnie w trybie ,,play” odtwarzać kolejne dźwięki przez nie wydawane. Ilu bohaterów pomieści jedna kartka papieru? Zapytajcie o to swoje dzieci – z ich wyobraźnią z pewnością cała strona będzie roić się od kolorowych zabawek.

Bardzo lubię klimatyczne aplikacje – szczególnie takie, które wprowadzają w nastrój świąt. Dzięki Holiday Countdown Wasze dziecko nie będzie się nudzić i z radością będzie wyczekiwać 24 grudnia. Sprawdźcie sami jak działa opisywana aplikacja!

Pobierz Holiday Countdown za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button