Perfect Hit – udowodnij, że celność to Twoja zaleta!

Jeżeli w wesołych miasteczkach zawsze byliście (albo nawet wciąż jesteście) postrachami osób, które prowadzą stragany z puszkami, w które trzeba trafiać piłką – na pewno spodoba Wam się produkcja Perfect Hit, którą opiszemy dla Was w tym wpisie!

hit2

W grze Perfect Hit naszym zadaniem jest strącić wszystkie pudełeczka i pojemniczki, jakie znajdują się na danej planszy. Do zrealizowania celu potrzebne nam są piłeczki – ich ilość jest, rzecz jasna, ograniczona, tak aby zbyt prosto nie było. Do przejścia mamy w grze w sumie ponad 200 poziomów, zabawy jest więc co nie miara.

Wirtualny świat w opisywanej produkcji nie jest przedstawiany jedynie w jednym miejscu, co oznacza, że prawie każda plansza jest inna od pozostałych. Dzięki temu gra przesadnie szybko się nie nudzi, a nawet pozwala nam czerpać z zabawy jeszcze więcej przyjemności.

hit1

Sterowanie w Perfect Hit odbywa się za pomocą ekranu dotykowego. Kiedy chcemy rzucić piłeczką w kierunku celu po prostu przesuwamy palcem po wyświetlaczu w odpowiedni sposób. Nasze starania podsumowywane są za pomocą gwiazdek – trzy to maksymalna wartość, jaką możemy uzyskać.

Autorzy Perfect Hit przygotowali dla nas mnóstwo dodatków urozmaicających rozgrywkę, a także osiągnięć do zdobycia. Oprawa audiowizualna produkcji stoi na całkiem wysokim poziomie. Jeżeli więc lubicie kolorowe produkcje, a do tego nie zależy Wam na zbyt skomplikowanej rozgrywce – Perfect Hit jest strzałem w dziesiątkę!

Perfect Hit do pobrania za $0,99 w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button