Windsquire: Dragon Castle – latanie po wieży

Jeżeli chcecie sprawdzić się w jakiejś fajnej zręcznościówce, powinniście bez dwóch zdań spróbować swoich sił w grze Windsquire: Dragon Castle, którą obecnie pobrać można pobrać z Google Play całkowicie za darmo.

castli2

W Windsquire: Dragon Castle wcielamy się w postać średniowiecznego człowieczka, który pewnego dnia został wrzucony do podziemi mrocznego zamczyska. Wspomniany osobnik w ciemnościach został obdarzony super-mocą, pozwalającą mu latać. Naszym celem jest wykorzystywać wspomnianą umiejętność w taki sposób, by dostał się na samą górę swojego podziemnego „domku”, gdzie znajduje się… smok!

Do przejścia mamy w produkcji z tego wpisu ponad 100 poziomów. Im dalszy poziom, tym więcej przeszkód i dłuższy dystans do pokonania. Mimo że rozgrywka wydaje się raczej niewymagająca, potrafi przysporzyć niemałych problemów. Na szczęście w grze występują przeróżne power-upy ułatwiające nam wykonanie zadania.

castli1

W Windsquire: Dragon Castle mamy nie tylko możliwość latania z dołu do góry w średniowiecznym zamku. Dostajemy także szansę ulepszania wyposażenia głównego bohatera gry. Oczywiście, każdy upgrade wykonuje się dzięki specjalnej, wirtualnej walucie. W końcu na tym świecie nie ma nic za darmo, prawda?

Oprawa audiowizualna gry nie zrobiła na mnie większego wrażenia. Nie zmienia to jednak faktu, iż Windsquire: Dragon Castle potrafi zająć chwilkę, kiedy się nudzimy i nie wiemy za bardzo co ze sobą zrobić.

Windsquire: Dragon Castle do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button