Pretentious – miłość dwóch kwadratów nie ma granic

Cóż ciekawego można stworzyć z dwóch kwadratów? Ano można – niebieski kocha różowego i odwrotnie. Niestety – tak się stało, że zostały rozdzielone. Naszym zadaniem jest zrobienie wszystkiego, aby znowu się połączyły. Poruszając się niebieskim klockiem po zabawnej, topornej planszy naszpikowanej różnego rodzaju przeszkadzajkami musimy odnaleźć drogę do swojej ukochanej, aby ta mogła poczuć naszą obecność … na sobie. Nie myślcie, że droga do miłości jest usłana różami w tym przypadku!

Ta czarna na pozór budowla kryje w sobie różne szlaki, którymi bohaterowie mogą do siebie dotrzeć. Kiedy przyjrzymy się dokładnie niektórym planszom, okaże się, że bardzo ciemnym szarym kolorem została zaznaczona droga w gęstwinie czarnych klocków. Skoro nie można pójść najprostszą drogą, należy kombinować. Pierwsze etapy są proste, czego dowodem jest załączony wyżej obrazek. Wystarczy przesuwać kwadrat w prawo, aby dotarł do różowego. W kolejnych levelach zadanie będzie dużo trudniejsze. Dojdą śmiercionośne kolce, czy przepaści, które powodują, że musimy zacząć zabawę od nowa.

Jeżeli dojdziemy już do tych trudniejszych etapów, okaże się, że będziemy musieli spędzić nad nimi kilka dobrych minut, aby zobaczyć siwe labirynty, w których kwadratowi bohaterowie mogą się zmieścić. Najważniejsze – nie dać się zrzucić z platformy i unikać kontaktu z czerwonymi kolcami. Skakanie jak najbardziej dozwolone.

Pobierz Pretentious za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button