HiddenCall – na wypadek, gdybyście nie chcieli ujawnić swojego numeru

Chcieliście kiedyś zadzwonić do kogoś w ważnej sprawie, nie ujawniając przy tym swojego numeru telefonu? A może lubicie robić znajomym śmieszne, telefoniczne dowcipy, jednak chcecie uniknąć stałego zastrzeżenia numeru o operatora? Jeśli chociaż na jedno z wyżej wymienionych pytań odpowiedzieliście twierdząco, to musicie wiedzieć, że w Google Play dostępny jest program HiddenCall, o którym napiszemy nieco więcej w tym wpisie.

Niektórzy z Was mogą powiedzieć, że nie jest wielkim problemem jednorazowe zastrzeżenie numeru telefonu. Oczywiście zgadzamy się z tym, lecz wiemy również dobrze, iż nie każdy ma ochotę kombinować w ustawieniach (czy na stronie swojego operatora), byleby tylko nie ujawniać się podczas wykonania telefonu do znajomego bądź innej osoby.

HiddenCall ma to do siebie, że jest niezwykle prostym, a jednocześnie skutecznym, narzędziem. W jaki sposób działa aplikacja? Otóż na tapecie naszego telefonu otrzymujemy możliwość zamieszczenia specjalnego widżetu, po wciśnięciu którego nasz numer zostanie zastrzeżony na jedno połączenie wychodzące. Banalne, nie uważacie?

Jeśli chodzi o bezpłatną wersję HiddenCall, to ogranicza się ona jedynie do jednej, wymienionej wyżej, funkcji. Z Google Play można pograć również jednak płatną edycję, do której dołączone są dwie, dość ciekawe funkcje. Pierwsza, pozwala na stałe zastrzeżenie numeru (oczywiście, do momentu ręcznego wyłączenia) dla wybranych osób, natomiast druga – dla całych grup kontaktów.

Warto napisać również o tym, że aplikacja opisywana w tym wpisie usuwa z numerów niepotrzebne prefiksy, a także została dostosowana dla osób mających problemy ze wzrokiem.

Płatna wersja HiddenCall kosztuje w Google Play nieco ponad 4 złote. Cena nie jest zatem dość wysoka, a dzięki niej dostajemy możliwość ukrywania numeru telefonu w prosty sposób.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button