Hearts of Iron – wojenna strategia pojawi się w Google Play i AppStore

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich wielbicieli gier strategicznych i historii – studio Herocraft uzyskało licencję na wyprodukowanie mobilnej wersji produkcji Hearts of Iron. Smartfonowa edycja gry, której akcja usytuowana jest w czasach II wojny światowej, w Google Play i AppStore najprawdopodobniej pojawi się w 73. rocznicę wybuchu największego w historii naszego globu konfliktu zbrojnego.

Rynek gier mobilnych staje się coraz bardziej atrakcyjny dla wszystkich producentów, co zresztą widać w Google Play i AppStore, gdzie każdego dnia pojawia się ogromna ilość nowych produkcji. Nas, jako graczy, cieszy przede wszystkim fakt, że poza całkowitymi nowościami, w sklepach internetowych najpopularniejszych systemów mobilnych zaczyna pojawiać się dużo remake’ów popularnych na całym świecie produkcji stworzonych – początkowo – jedynie z myślą o użytkownikach komputerów stacjonarnych.

Hearts of Iron, czyli kolejna gra, która w tym roku ma pojawić się w wersji mobilnej, jest typową strategią usytuowaną w czasach II wojny światowej. To, co przede wszystkim wyróżnia opisywany w tym wpisie tytuł, to bez wątpienia fakt, że zawiera on w swojej fabule tylko i wyłącznie elementy prawdziwe historycznie, dzięki czemu gracz może dosłownie czuć się tak, jakby miał szansę na zmianę biegu wydarzeń w największym konflikcie zbrojnym.

Niestety, póki co firma Herocraft  nie podała szczegółów dotyczących Hearts of Iron: Mobile Edition. Wiadomo jedynie tyle, że pojawi się ona w Google Play oraz AppStore na początku września bieżącego roku.

Wszystko wskazuje również na to, iż w zapowiadanej przez nas aplikacji będzie można znaleźć trzy tryby gry: kampanię, bitwy oraz tzw. „Total Domination”, w której staramy się przejąć kontrolę nad jak największym obszarem.

Na koniec trzeba też wspomnieć o tym, że Herocraft zapowiedział poprawę oprawy graficznej w Hearts of Iron, co powinno ucieszyć wszystkich tych, których niedopracowane elementy wizualne bardzo raziły w produkcji wydaną przez Strategy First.

Hearts of Iron

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button