Hidden Objects: Detective Sherlock Pug – pomóż detektywowi w rozwikłaniu zagadki

Hidden Objects: Detective Sherlock Pug to zabawna gra logiczna, w której naszym zadaniem jest pomaganie policji w opanowaniu miasta przed plagą robotów. Zabawa opiera się w dużej mierze na rozwiązywaniu zagadek logicznych w rodzaju hidden objects, ale nie tylko. Poniżej znajdziecie więcej informacji o grze ;)

Jak już wspomniałam, zadaniem gracza jest opanowanie miasta przed niebezpiecznymi robotami. W tym celu prowadzimy śledztwa w różnych zakresie (przechodzimy kolejne poziomy). Na każdej z plansz robimy coś innego. Nie możemy przejść dalej, dopóki nie ukończymy poprzedniego zadania.

Co ważne – w levelach z hidden objects nie możemy uderzać bez przerwy ,,na oślep”. Trzykrotna pomyłka karana jest odjęciem 2000 punktów z naszej puli. Co jakiś czas możemy skorzystać z podpowiedzi, która ładuje się w prawym dolnym rogu.

Jeżeli chodzi o inne łamigłówki, to przede wszystkim wymagają one skupienia i precyzji. Nie można tak po prostu strzelać. Trzeba porządnie zabrać się za myślenie, by nie odwalić popeliny.

Produkcja nie zawiera mikropłatności, więc nie należy się martwić o przypadkowe nabicie rachunku. Jedyne co denerwuje, to muzyczka. Na szczęście można ją szybko wyłączyć w głównym menu, podobnie jak wszelkie inne dźwięki.

Tabela graczy pokazuje wyniki innych. Chcąc się zdołować, możemy sprawdzić jakie noty mieli nasi rywale w wybranych planszach. Być może z czasem ktoś z Was dorwie się do pierwszego miejsca – nie zapomnijcie wtedy podzielić się z nami informacją :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button