Mushroom Wars: Space! – grzybowa wojna

Jeśli lubicie dynamiczne gry, w których logiczne myślenie stawiane jest na pierwszym miejscu, proponuję, byście zapoznali się z Mushroom Wars: Space!. Produkcja studia Zillion Whales opowiada o walce pomiędzy dwiema przeciwnymi drużynami grzybów. Celem jest objęcie baz wrogów i zajęcie największej części terytorium.

Istnieje możliwość gry w trybie single, bądź multiplayer, co jest dobrą wiadomością dla osób lubiących grać z innymi. Tytuł podzielony jest na kilka epizodów. Na początku przychodzi nam pokonać wszystkie poziomy w trybie ,,Summer”. Na czym polega zabawa?

Istnieją dwie drużyny – niebieska i pomarańczowa. Niebieską zarządza komputer, pomarańczową – my. Naszym zadaniem jest ochranianie swoich grzybowych domków i wież i atakowanie rywali w celu przejęcia ich baz. Robimy to poprzez przeciąganie wojowników do wybranego celu.

Czasem warto jest zjednoczyć siły, spotkać się w jednym miejscu i wielką armią wkroczyć na terytorium rywala. Musimy jednak liczyć się z tym, że część obiektów może sprawiać problemu. Tutaj na uwagę zasługują wieże – wyrzucane z nich kule potrafią zabić część z naszej piechoty, dlatego bardzo ważne jest ulepszanie swoich konstrukcji.

Pod względem wizualnym tytuł prezentuje się bardzo ciekawie. Jest bardzo wciągający, lecz posiada także swoje wady. Poziom energii naładowany w pełni to 6 jednostek. Z każdą porażką tracimy jedną strzałkę. Na jej reaktywację musimy czekać kilkanaście minut. Co prawda na początku za darmo dostajemy refill, lecz z czasem musimy uzbroić się w cierpliwość.

Nie zmienia to jednak faktu, że aplikacja jest wyjątkowo przyjemna. Grywalność na wysokim poziomie i fajny pomysł. Całokształt oceniam bardzo wysoko :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button