Hero Princess – do czego zdolna jest kobieta, by uratować dobytek?

Podobno w trudnej sytuacji życiowej budzą się w człowieku różne instynkty. Dotyczy to nie tylko silnych, wysportowanych mężczyzn, ale – jak się okazuje – także i niewinnie wyglądających na pierwszy rzut oka kobiet. Do takiego wniosku można dojść jednak nie dzięki studiowaniu specjalistycznych książek, lecz dzięki niezwykle sympatycznej grze „Hero Princess”, która pokaże Ci, że z kobietami nie warto wdawać się w konflikty.

Mimo że gry „Hero Princess” nie można wręcz zaliczać do grona bardzo skomplikowanych produkcji, z pewnością niejeden z naszych Czytelników po naszym opisie zastanowi się nad jej pobraniem.

Zasady samej gry też są infantylne. Wcielamy się w rolę dobrze zadbanej, ubranej w różową suknię księżniczki, która stara się za wszelką cenę powstrzymać atakujących jej zamek podstępnych Wikingów.

Aby nasz plan się powiódł musimy wykorzystywać wiele niezwykle oryginalnych broni, takich jak chociażby fortepian czy różowy kucyk (patrz zdjęcie newsa).

Różne przedmioty użytku codziennego nie są jednak jedynymi narzędziami obrony księżniczki (co możecie zauważyć na filmie znajdującym się na końcu tego wpisu). Nasza bohaterka może bowiem na przykład także potrząsać drabiną (ruch ten wykonujemy poprzez potrząśnięcie naszym telefonem), dzięki czemu Wikingowe zmuszeni są po raz kolejny wdrapywać się na mury bronionego przez nas zamku.

Na koniec warto napisać, że w „Hero Princess” na pochwałę zasługuje również dobrze przygotowana ścieżka dźwiękowa oraz przyjemna dla oka grafika.

Grę z księżniczką w roli głównej można dostać w AppStore za jedyne 99 centów.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button