Notowania Giełdowe – androidowy niezbędnik dla każdego inwestora

Wśród naszych Czytelników na pewno znajdzie się ktoś, kto próbował, bądź wytrwale próbuje cały czas, swoich sił na Giełdzie Papierów Wartościowych. To właśnie dla takich osób powstała darmowa aplikacja „Notowania Giełdowe”, w której każdy inwestor powinien znaleźć wszystko, czego można wymagać od tego typu programu.

Na już na samym początku warto poinformować, że „Notowania Giełdowe” to aplikacja, która w Android Markecie pojawiła się dzięki Polakowi, Michałowi Puchale. Jest to z pewnością ważna informacja dla tych, co lubią, kiedy wszystkie opcje w ich programie są w pełni dostępne w ich rodzimym języku.

„Notowania Giełdowe” – jak już wspomnieliśmy we wstępie – posiadają w swoim menu wszystkie funkcje, które powinny zadowolić nawet najbardziej wybrednego użytkownika.

Dzięki polskiemu programowi możemy, między innymi, sprawdzać: indeksy oraz akcje z  GPW, NC bądź całego świata. Niektórych zainteresuje na pewno także możliwość śledzenia kursów walut.

Co ciekawe, w aplikacji „Notowania Giełdowe” mamy możliwość stworzenia wirtualnego portfela, w którym – na podstawie wysłanych przez nas informacji do programu – dowiemy się ile do tej pory zarobiliśmy lub straciliśmy.

Ważną funkcją „Notowań” jest bez wątpienia też użyteczny Kalkulator Walutowy, działający w  trybie offline, czyli pozwalający nam na pracę podczas podróży.

Inne ciekawe opcje programu „Notowania Giełdowe” to:

– Dane makro (Polska, USA, UE, Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Japonia)

– Wykresy – porównanie do 4 walorów na jednym wykresie, możliwość zdefiniowania typu, daty, zakresu, skali

– Udostępnianie walorów, wykresów poprzez e-mail/SMS/MMS

– Możliwość zmiany domyślnie uruchamianego narzędzia

Aplikację autorstwa polskiego twórcy możemy pobrać za darmo z  Android Marketu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button