Hercules – oficjalna gra kinowego hitu

Hercules to nowość, jaka pojawiła się iOS-owskim i Androidowym sklepie kilka dni temu. W kinach roi się od fanów greckiego bohatera, więc i studio Glu Games postanowiło na tym zarobić. Stworzyło dość rozbudowaną produkcję, która zachwyci z pewnością wielu fanów bijatyk.

Wcielając się w role Herculesa, staramy się pokonać wszystkich przeciwników, jakich tylko spotkamy na swojej drodze. Sterowanie głównym bohaterem odbywa się za pomocą gestów. Początkowo spotykamy się z tutorialem, w którym dowiadujemy się znaczenia poszczególnych machnięć na ekranie. Zapoznajemy się również z ikonkami tarczy ochronnej i specjalnego, bonusowego ataku, który ładuje się co pewien czas.

Plansza bitwy wygląda bardzo ładnie. Jest zaprojektowana w taki sposób, by przenieść gracza do czasów mitologicznej Grecji. Co prawda przeciwników jest naprawdę wielu, bitwa za każdym razem wygląda praktycznie identycznie, co może wpłynąć na dość szybkie znudzenie się grą.

Za zarobione w walce pieniądze możemy ulepszać przedmioty, które już posiadamy, kupować nowe rodzaje broni, zwiększać swoją wytrzymałość fizyczną, oraz inne. Mimo tego, że wszystko sprowadza się do mikropłatności, wcale nie musimy w nich uczestniczyć. Przeszłam kilka map bez konieczności wydawania prawdziwych pieniędzy.

Jeżeli będziemy chcieli odblokować kolejne części mapy, zmuszeni zostaniemy do pobrania dodatkowych plików. W mojej opinii nie jest to jakoś szczególnie uciążliwe, bo w trakcie pobierania możemy toczyć walki, czy majstrować przy postaci w sklepie dla gracza.

Grafika w produkcji jest na wysokim poziomie. Jesteśmy świadkami bitwy, w której dokładnie widzimy twarze i sylwetki bohaterów. Oprawa wizualna to jeden z największych plusów opisywanej aplikacji. Jako kobieta dość szybko pozbyłam się gry ze swojego urządzenia (nie bawi mnie zabijanie innych, nawet jeżeli wcielam się w rolę półboga). Jestem jednak pewna, że męska część Czytelników naszego portalu skusi się legendarne walki :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button