DarmoweGry na iOSiOS

Tank Battles – eksplozja zabawy od Gameloftu!

Studio Gameloft nieco ponad tydzień temu opublikowało w AppStore swoją kolejną nową produkcję. Tym razem Francuzi postanowili przygotować coś dla miłośników walk czołgów. Czy udało im się stworzyć coś naprawdę fajnego? O tym dowiecie się, czytając wpis o grze Tank Battles.

W Tank Battles mamy okazję poczuć się jak bohaterowi serialu Czterej Pancerni i Pies. Opisywana produkcja pozwala nam stworzyć własny czołg, a następnie ruszyć do akcji. Co ciekawe, w grze dostępny jest nie tylko tryb dla jednego gracza. Fani rozgrywki sieciowej także powinni więc być usatysfakcjonowani.

Autorzy opisywanej produkcji zapewniają, że można stworzyć w niej czołg na tysiące sposobów. Choć nie byłem w stanie tego sprawdzić, nie śmiałbym twierdzić, że jest inaczej. Gameloft naprawdę się postarał. W Tank Battles mamy do dyspozycji ogromną ilość dodatków do czołgów, dzięki czemu cały czas coś się dzieje i nie możemy narzekać na monotonię.

Naszym celem numer jeden w Tank Battles jest niszczenie napotkanych wrogich maszyn wojennych. Sprawa nie jest tak prosta, jak się może wydawać, bowiem zarówno komputerowi, jak i realni przeciwnicy są dość wymagający. Uważam jednak, że wystarczy nieco potrenować, by „wymiatać”, a przynajmniej niszczyć w walce początkujących.

Duża ilość dodatków, map i ładna grafika – tego wszystkie nie mogło zabraknąć w najnowszym dziele Gameloftu. Niestety, nie zabrakło w nim także mikropłatności. Myślę, że większość z Was już jednak do nich przywykła i za bardzo się nimi nie będzie przejmować, pobierając na swoje urządzenie mobilne Tank Battles.

Tank Battles do pobrania za darmo w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Tagi

Podobne

Back to top button
Close